Claude Monet, czyli początek wielkiej podróży

monet-dieppe-1440-900

Dziś zapraszam was na krótki wpis. Wyjątkowo krótki.
Dlaczego?
Ponieważ ten wpis to dopiero początek przygody.

Mam bowiem ambitny plan wyhaftować „Spacer po klifie w Pourville” Claude’a Monet. W czasie pomiędzy różnymi zamówieniami. Zaczynam już w tym tygodniu. Mam materiał, igły, wzór i na  początek kilka najpotrzebniejszych kolorów muliny.

Będę was na bieżąco informować o postępie w pracy, dlatego od dziś u góry możecie znaleźć zakładkę „Monet”, gdzie zebrane będą wszystkie wpisy dotyczące tej wielkiej przygody.

Nie wiem, ile to potrwa, ponieważ obraz będzie miał u podstawy metr szerokości. Pewnie momentami będę chciała z tego klifu skoczyć ;) ale głęboko wierzę, że mi się uda go wyhaftować.

Trzymajcie kciuki!

Aga

Processed with Snapseed.

2 komentarze do “Claude Monet, czyli początek wielkiej podróży

  1. To jest fantastyczny pomysł! I pewnie że się uda. Jak Ci spadnie motywacja to daj znać, będziemy Cię kopać w tyłek. :-) Skąd można wziąć taki wzór na obraz, można gdzieś kupić? To będzie niezła jazda. :-) Trzymam kciuki bardzo mocno!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>