Mały Książę i wielkie możliwości

12020028_170802313254730_9075110831245903016_n

„Mały Książę” to piękna książka. Ma więcej warstw niż cebula. Uczy o miłości, poświęceniu. O przyjaźni i oswajaniu ludzi. O samotności. Jest piękną książką dla dzieci i dla dorosłych. Jeśli jeszcze jej nie przeczytałaś/eś (jakimś cudem), to absolutnie nie zwlekaj :)

Ale nie o książce jest ten wpis. O Małym Księciu, którego wyhaftowałam dawno temu  i schowałam do szafy.

Prosty haft, ot, taki przerywnik pomiędzy innymi projektami. Bo ładny,  bo prosty, bo szybko pójdzie. Ale pomysłu, co z nim potem zrobić, jakoś nie miałam.

Dziś zostałam zaproszona na uroczą herbatkę i pomyślałam, że to jest moment dla Księcia. Został sprezentowany on razem z tą wielością znaczeń, którymi jest obdarzony. Z tym, że człowiek nie jest sam na świecie, że warto wychodzić do ludzi (w swoim tempie i właściwą sobie częstotliwością), że życie potrafi być piękne :)

Osoba obdarowana ucieszyła się bardzo, a to miód na moje serce. Cudownie jest czasem coś tak dać, kompletnie spontanicznie i zobaczyć radość w oczach.

Aga

Mały książę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>