Największa impreza urodzinowa w roku już 25 grudnia :) i kolejna metryczka

Artur 2

Warto więc przedstawić jedną z moich ostatnich prac, nawiązującą do tematu :) Dzieciątko, dla którego robiłam tę metryczkę urodziło się trochę wcześniej, niż 25 grudnia. Było mocno wyczekiwane i chciane. Na początku miałam  w planach zrobić metryczkę, którą kiedyś robiłam dla Adasia. Była urocza, ale jakoś czułam, że to nie to. Później myślałam, by zrobić buciki, które robiłam dla mojej bratanicy Poli, zmieniając tylko kolor sznurówek na niebieskie. Było blisko, ale i tak coś mi nie pasowało. Wiecie przecież, że wybieram hafty pod osoby, dla których są. Nie mogłam się skonsultować, ponieważ to była niespodzianka.

Gdy jednak znalazłam wzór tej metryczki i pokazałam dziewczynom z pracy (miał to być nasz wspólny prezent) to wiedziałam już, że to jest to :)

Efekt przeszedł nawet moje oczekiwania. Żałuję tylko, że zdjęcia nie wyszły tak dobrze, jak chciałam i nie odzwierciedlają uroku tej pracy.

Ostatecznie prezent się podobał, co mnie cieszy.

Artur 1

Przy okazji tego wpisu, chciałabym wam, kochani, złożyć życzenia spokojnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia w gronie bliskich wam osób. Niech ten  czas Świąt i przyszły rok będą czasem, w którym poza rzeczami, które MUSICIE robić, znajdą się też te, które MOŻECIE i CHCECIE. Miejcie czas na wasze pasje. Szukajcie ich. Każdy czas na to jest dobry.

Aga

Jeden komentarz do “Największa impreza urodzinowa w roku już 25 grudnia :) i kolejna metryczka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>