Oh my deer, czyli męska sprawa

IMG_4672

Jakiś czas przed Świętami odbyło się u mnie w pracy losowanie, kto komu kupuje prezent pod choinkę. Pomysł dowolny, jedyne zastrzeżenie, to cena, nie mogła przekroczyć 30 złotych.

To, kto kogo wylosował miało być utrzymane w wielkiej tajemnicy. Oczywiście się nie udało, bo każdy był mnie lub bardziej wścibski ;) Sprawiedliwie jednak dodam, że niektóre tajemnice udało się utrzymać dłużej, inne krócej :)

Ja wylosowałam kolegę z pracy, który… jest myśliwym. To jego wielka pasja, którą traktuje bardzo poważnie. Należy do Koła Łowieckiego i zna się na tym, co robi.

Oczywiście nie byłabym sobą,  gdybym nie wymyśliła prezentu, który byłby specjalnie dla niego, który przedstawiałby jego pasję, ale nie byłby to obrazek do powieszenia na ścianie (bo na co chłopu obrazek ;) ). Wymyśliłam więc, że zrobię mu podstawkę pod kubek, której mógłby używać w pracy i breloczek do kluczy, który z pewnością się mu przyda.

Podczas pracowej wigilii prezenty zostały wręczone, zadowolenie u obdarowanego było widoczne, co niezmiernie mnie cieszy :)

 FullSizeRender-42FullSizeRender-41

FullSizeRender-43

pozdrawiam
Aga

deer – (ang.) jeleń

 

Jeden komentarz do “Oh my deer, czyli męska sprawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>