Kartki wcale nie są passe! ;)

FullSizeRender-48

Duże projekty haftują się gdzieś tam w tle, ostatnio zostały jednak wyparte przez kilka mniejszych, z których każdy zajął mi kilka wieczorów. Pojawiła się zakładka i dwie nowe kartki urodzinowe. O zakładce będzie osobno, a  dziś podzielę się z wami kartkami, które stworzyłam. Obie dla kobiet.

Pierwsza dla koleżanki z pracy. Dla kobiety romantycznej, mocno emocjonalnej i mega ciepłej :) Dzierganie trafiło w okres walentynkowy, na kartce pojawiło się więc dużo różu, czerwieni i serduszek. Wzór wydał mi się romantyczny i ciepły i uznałam, że w sam raz pasuje do A.

FullSizeRender-49

FullSizeRender-47

Druga kartka dla jednej z moich trzech przyjaciółek. Wrzos  bardzo mi się z nią kojarzy.  Ma go w ogródku i niezmiennie zachwyca on prawie przez cały rok. I choć kartka nie jest w typowo jesiennych kolorach, to jednak wrzos kojarzy mi się z jesienią, a jesień z B.  Czekam  jednak z utęsknieniem na wiosnę, postanowiłam więc wrzos opleść żywszymi kolorami. Dodatkowo na kartce zadebiutowała jako ozdoba koronka, której od dawna chciałam użyć, nie miałam jednak ani pomysłu, ani odwagi. Tym razem znalazło się jedno i drugie.

wrzos w trakcie

FullSizeRender-50

Sama baza do kartek, to odkrycie na dziale biurowo-kreatywnym w Tesco. Można je kupić w zestawach jedno lub wielokolorowych po 10 sztuk, a potem  wystarczy przyozdobić :)

Podobają się wam?

Pozdrawiam,

Aga

Jeden komentarz do “Kartki wcale nie są passe! ;)

  1. Kartki zdecydowanie nie są passe, a już takie to szczególnie. Urocze ta hafciki. Muszę się zainteresować tymi bazami z Tesco. Dzięki za sugestię :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>