Łoho! Dawno nie było wpisu! Nadrabiamy zakładkowo :)

FullSizeRender-51

Aż złapałam się za głowę, gdy zobaczyłam datę ostatniego wpisu… Luty? Serio?

Toż to szok i niedowierzanie. A przecież nie siedzę bezczynnie!

Na tamborku cały czas coś się dzieje. Mało tego, nie tylko na tamborku. Co rusz stawiam przez sobą nowe, kreatywne wyzwania. Trzeba będzie podziałać w tym temacie i ponadrabiać niusy.

Tymczasem, przed wami zakładka, którą wykonałam na zamówienie już jakiś czas temu, nie mogłam jej jednak do końca pokazać, czekałam bowiem na oficjalne wręczenie, by obdarowana się nie zorientowała :) Wręczenie już nastąpiło, to i zakładkę w całej okazałości mogę pokazać.

Zakładka miała być z Mikołajkiem (nie mylić ze świętym ;) ), szukałam więc wzoru, szukałam i znalazłam.

Od razu mnie zachwycił. Był słodki, w zasadzie niewiele w nim było krzyżyków, a mnóstwo backstitcha, co jednak dodawało mu jeszcze więcej uroku. Do Mikołajka miała być dołączona dedykacja dla kogo i od kogo. Kolory dobrałam sama, na co klientka się zgodziła, bo chyba mi już ufa, to nie było bowiem jej pierwsze zamówienie u mnie :)

Efekt poniżej :)

Ze zdjęciem produktu gotowego jest związana śmieszna historia, bo zawsze przez przekazaniem haftu robię mu mini sesję fotograficzną w domu. Tym razem… zapomniałam! Przypomniało mi się, gdy szłam już na spotkanie z klientką i zrobiłam szybkie zdjęcia jedną ręką, w drugiej trzymając zakładkę. Ale było wtedy piękne słońce i nawet wyszło!

FullSizeRender-51

A tu jeszcze w trakcie pracy:

IMG_5424

IMG_5437

Buziaki :-*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>